Žlutá ložnice nabíjí energií a povzbuzuje k pozitivnímu myšlení. Jaký odstín žluté

Žlutá barva je jedna z nejvlivnějších barev na naši psychiku. Odstraňuje negativní myšlenky a pocity, podporuje pozitivní myšlení a uklidňuje. Proto je dobré se jí obklopovat. Jak prospěje v ložnici?

Milovníky žluté poznáte podle povlečení

„Žlutomila“ poznáte na kilometry. Věčně se usmívá a překypuje energií a pozitivním přístupem k životu. Zatímco příznivci tmavších barev si ladí svůj interiér spíše do hnědých a šedých odstínů, veselí „žlutomilové“ se obklopují žlutou, kde se jen dá. V interiéru mají sluníčkové závěsy, polštářky, doplňky, sedačky, koberečky i nábytek. Jednou z nejkrásnějších místností v bytě „žlutomila“ je ale zaručeně ložnice. Ta je totiž oázou klidu a odpočinku.  Světle žluté povlečení dodává malým ložnicím dostatek světla, opticky zvětšuje celý prostor a stísněnou ložnici přemění na království.

4 tipy na luxusní povlečení do žluté ložnice

Luxusní žluté povlečení Ferrara

Slámová barva patří k oblíbeným odstínům žluté. Oproti klasické sluneční žluti je velmi jemná a příjemná na pohled. Proto musí být povlečení ve slámové žluté příjemné i na dotek. Nejluxusnější úpravou bavlněného povlečení je velmi jemný brokátový damašek. V jednobarevném provedení nebo s proužky dá vyniknout výraznějším doplňkům ložnice.

Luxusní žluté damaškové povlečení Mary

Narcisková barva je obzvlášť oblíbená. Květovaný vzor doplní něžně laděné interiéry a světle žlutá prosvětlí celou ložnici. Provedení mako brokát damašek si zamilujete.

Luxusní žluté povlečení Bibi

Povlečení do žluté ložnice nemusí být vždy celé žluté. V kombinaci s šedou působí toto povlečení z bavlněného saténu velmi moderně.

Luxusní žluté povlečení do dětské postele Waldfreunde

Žlutá pozitivně působí i na psychiku malých dětí, a tak nesmíme zapomínat oblékat jejich peřinky do žlutého dětského povlečení. Veverčí bavlněné povlečení bude malému „žlutomilovi“ dělat radost.

Nasajte inspiraci luxusního bavlněného povlečení u expertů na spánek u společnosti Stella Ateliers a buďte (se) vyspinkaní do žluta.

www.stellaateliers.cz

 

Náš tip:
Nakombinuj si povlečení podle svojí fantazie – hraj si s JOY
Materiály pro výrobu luxusního povlečení
Stylové fialové povlečení přináší sladký spánek