Přemýšlíte, jak jemně oživit nebo pozměnit váš interiér? Vyzkoušejte obměnit povlaky na polštářcích

Chcete stylově upravit interiér vašeho domova, ale nechcete dělat žádné razantní změny? Zkuste obměnit povlaky na dekoračních polštářcích a uvidíte, že budete mile překvapeni, jak taková drobnost dokáže oživit a změnit celkový vzhled místnosti. Nepřeberné množství velikostí, barev a motivů uspokojí každého zákazníka. Existuje spoustu variant pro každý interiér, volba je jen na vás.

V další části článku najdete tři tipy na dekorativní povlaky na polštářky z naší nabídky, kterou naleznete na stránkách www.stellaateliers.cz.

Dekorativní povlaky oživí obývák i ložnici

Zdají se vám pokoje ve vašem bytě či domě tmavé a nevýrazné? Zkrátka jako by jim něco chybělo? Pak právě vám nabízíme různé dekorativní povlaky na polštářky, které jakýkoliv pokoj dokáží oživit barvami a různými vzory. Jsou vyráběny moderní technologií, která zaručuje dlouhou životnost a stálost barev i po opakovaném praní.

Potrpíme si na spokojenost našich zákazníků, proto se snažíme, aby naše nabídka zahrnovala pouze to nejkvalitnější zboží, co lze aktuálně na trhu nalézt. Nabízíme vám jen špičkové produkty předních a osvědčených značek, jako jsou například Estella, Curt Bauer a Proflax.

A protože nezáleží pouze na vzhledu, ale i na komfortu při relaxovaní na sedačce či pohovce, myslíme i na správný výběr materiálů, ze kterých jsou dekorační povlaky vyráběny. Mezi nejoblíbenější patří bezesporu česaná mako bavlna, ale nabízíme například i lesklý bavlněný satén, který nestudí ani neklouže, nebo kombinaci bavlněného damašku a třpytivého brokátu. V nabídce najdete i kožešinové, sametové, plátěné nebo klasické povlaky ze syntetiky. Pro milovníky vzorů máme povlaky vyšívané či potištěné osvědčenou technologií. Nemusíte se tedy bát, že po pár vypráních potisk vybledne nebo se jinak znehodnotí.

Bavlněné povlaky navíc prochází zušlechťovacím procesem mercerace, díky kterému získají vyšší pevnost, afinitu k barvivům, jsou odolnější, lesklejší a příjemnější na omak.

Ať už máte jakkoliv velké polštářky, nabídka rozměrů je opravdu široká, vybrat si můžete i rolky s vázáním na tkaničku.

Curt Bauer
Curt Bauer je německý výrobce luxusního ložního prádla, postelových přehozů, plédů a dalšího textilního zboží. K výrobě využívá především pravou egyptskou bavlnu a australskou ovčí vlnu.

Dekorativní povlaky na polštářky BAUER

Dekorativní povlaky na polštářky BAUER

Estella
Estella je německá společnost, která se specializuje na výrobu luxusního ložního prádla, postelových přehozů a dalších textilních výrobků. K výrobě využívá hlavně pravou egyptskou bavlnu a pyšní se velmi dobře propracovaným výrobním systémem.

Dekorativní povlaky na polštářky ESTELLA

Proflax
Od této německé značky máme v nabídce stolní textilie v nejrůznějších barvách, povlaky na polštáře, plédy, přehozy a další. Překvapí vás moderní vzory a kvalitní materiály – vyberte si z naší aktuální nabídky, kde nyní probíhá akce – PŘI OBJEDNÁNÍ JAKÝCHKOLIV 3 KS VÝROBKU ZNAČKY PROFLAX ZÍSKÁTE SLEVU 20 %!

Dekorativní povlaky na polštářky Proflax

Dekorativní povlaky na polštářky Proflax

Dekorativní povlaky na polštářky Proflax

Dekorativní povlaky na polštářky Proflax

Dekorativní povlaky na polštářky Proflax

Dekorativní povlaky na polštářky Proflax

K povlakům z naší nabídky si můžete sladit i závěsy, deky, ložní povlečení či přehozy na postel. Celou naši nabídku naleznete na stránkách www.stellaateliers.cz.