Povlečení v zelené barvě vás příjemně uklidní

Hledáte v ložnici klid, pohodu a místo pro relaxaci? Pak své polštáře a peřiny oblečte do zeleného povlečení.

Barvy mají vliv na naši náladu, a proto je i ložnice místem, kde bychom se měli nad volbou barev dobře zamyslet. Rozmanité barvy nás totiž ovlivňují nejen během dne, ale podvědomě na nás působí i během usínání a ve spánku.

Stellaateliers

Jen zelená to může být

Právě zelená barva je jedna z těch, které by v nás měly vyvolat uklidňující pocity. Řada z nás utíká za odpočinkem a relaxací do přírody, kde na nás zelená barva působí velmi intenzivně. Tato barva představuje regeneraci, svěžest a klid. I s pomocí zeleného povlečení můžeme v naší mysli navodit klid.

Ideální je volit zelené povlečení vyrobené z bavlny, a ještě lépe z pravé egyptské Mako bavlny, která je ručně sbíraná a představuje vysoce kvalitní materiál pro výrobu povlečení. Je jedno, zda si zvolíte bavlněné povlečení v úpravě Mako Jersey, Mako satén nebo třeba Mako brokát-damašek. S bavlněným povlečením se vždy budete cítit jako v té nejjemnější bavlnce. V zimě vás bude povlečení příjemně hřát a v letních měsících vám bavlna poskytne příjemnou prodyšnost, takže se pod povlečením nebudete potit.

Aby vám zelené povlečení dlouho vydrželo a vy jste po pár týdnech nebyli smutní, že ztrácí jas barev nebo že začíná žmolkovatět, sáhněte po luxusním bavlněném povlečení z dílny české značky Stella Ateliers. Za kvalitní povlečení si sice lehce připlatíte, ale získáte lůžkoviny, které vám vydrží dlouhá léta, aniž by ztratily na měkkosti, hebkosti a jasu barev.

Zelené povlečení 3x jinak

Nechte se inspirovat našimi tipy na krásné zelené povlečení z bavlny, se kterým bude vaše ložnice příjemným koutkem pro odpočinek.

Povlečení LILIANA – elegance ve dne i v noci

Luxusní květované povlečení s tlumeným zeleným podkladem a výraznějším vzorem květin se skvěle hodí do elegantních ložnic, které mají vypadat decentně. Tmavší zelený odstín bude působit uklidňujícím dojmem. Zkuste si pod jerseyové povlečení LILIANA zalézt s knihou… uvidíte, jak příjemně se budete cítit.

Povlečení FELINE – svěžest a mladistvý vzhled

Potrpíte si na prostornost a světlost interiéru? Pak sáhněte po jemně zelenkavém jerseyovém povlečení FELINE s motivem lučních květů. Nejen, že vaše ložnice získá na svěžesti, jako by v ní právě rozkvetly stovky kvítků, ale bude také krásně útulná.

Povlečení COLETTE – minimalismus na první pohled

Moderní domácnosti si nepotrpí na zdobnost, ale sází na praktičnost a jasně dané křivky. Stejně tak jerseyové povlečení COLETTE dává jasně najevo, že geometrické tvary jsou prostě IN. Zelenkavý podklad skvěle zapadne do ložnic ve stylu minimalismu.

Vyzkoušejte také zelené povlečení a vneste do svých ložnic nový svěží nádech.