Nové povlečení, nový vzhled vaší ložnice

Nechcete kupovat nový nábytek ani malovat, ale přesto byste rádi změnili vzhled své ložnice? Řešení je velmi jednoduché. Vsaďte na nové povlečení, které dá vaší ložnici zcela nový nádech.

Věřte, že možností je opravdu nespočet, sáhnout můžete jak po decentním jednobarevném povlečení, tak po luxusním povlečení s orientálními vzory nebo po romantickém povlečení zdobeném květinami.

Jakou barvu povlečení zvolit?

Barvy hrají v našem životě velmi důležitou roli, dokáží nás uklidnit nebo v nás vyvolat celou řadu emocí. Ptáte se, jaké barvy zvolit do ložnice? Krok vedle neuděláte s bílým povlečením, které působí velmi čistým a jemným dojmem. Modrá barva zase probouzí otevřenost a podporuje kreativitu, světle zelená barva působí uklidňujícím dojmem a vášnivě červená barva je velmi stimulující.

Věděli jste, že každé znamení zvěrokruhu má jednu dominantní barvu? Slaďte ložnici do té své

Nebojte se vzorů

Hravost do ložnice rozhodně patří. Proto se vůbec nemusíte bát vzorů a experimentovat s nimi, do ložnic laděných do pastelových tónů se bude hodit povlečení s květinami a do ložnic se zlatými doplňky zase to, které je ozdobeno orientálními vzory. A na chalupu? Sáhněte po stylovém proužkovaném povlečení.

Dozdobte ložnici polštářky

Chcete z ložnice vytvořit neuvěřitelně útulné a příjemné místo? Nezapomeňte postel ozdobit malými barevnými polštářky. Pokud zvolíte jednobarevné povlečení, nemusíte šetřit se vzory na malých polštářcích, pokud však sáhnete po vzorovaném povlečení, vsaďte na jednobarevné polštářky, jejichž barvy ladí se vzorem na povlečení nebo s ostatními doplňky v ložnici.

Na vzhledu i pohodlí záleží

Povlečení nevybírejte pouze s ohledem na to, jak vypadá. Vzhledem k tomu, že v posteli trávíme velkou část dne, je také velmi důležité, aby bylo povlečení příjemné na dotek. Mezi příjemný a odolný materiál povlečení patří bavlna, která je měkká, savá a prodyšná.