Chrániče matrací jsou vhodné pro zachování hygieny lůžka

Postel je na první pohled čistým a nadýchaným místem, kde se cítíme pohodlně a v bezpečí. Na druhý a důkladnější pohled ale zjistíte, že i postel je plná nečistot a časem podléhá opotřebení. Jak se tomu bránit?

Matracové chrániče

V matracích se ukrývá mnohem víc, než tušíte

Málokdo ví, že do postele a do matrací se zanášejí nejen odumřelé buňky, které z našeho těla odpadávají, ale hromadí se v nich i prach, vlasy, roztoči, bakterie nebo choroboplodné zárodky, které způsobují, že postel není natolik hygienicky čistá, jak bychom si přáli.

Samotná matrace a lůžkoviny zároveň podléhají opotřebení. Při každodenním používání se po čase začínají objevovat oděrky, matrace se může ušpinit nebo propotit.

Matracové chrániče bojují proti nečistotám i bakteriím

Aby byla matrace před škodlivými vlivy chráněna, používají se matracové chrániče, jejichž hlavní funkcí je zamezit znečišťování matrace a prodloužit její životnosti.

Chrániče matrací jsou zhotoveny z funkčních a zdravotně nezávadných materiálů. Jsou také dostatečně prodyšné, ale zároveň dokážou pohltit vlhkost. Protože je třeba zachovat vlastnosti matrace, jsou chrániče matrací velmi tenké, aby na posteli byly téměř neznatelné.

Chrániče můžete pravidelně prát, čímž zachováte hygieničnost lůžka a prodloužíte životnost postelové matrace. Váš spánek bude s postelovými chrániči zdravější a příjemnější.

Příjemné matracové chrániče Matrex

Skvělou ochranu vaší postele a matrací zajistí matracové chrániče Matrex, které vám zajistí klidný spánek. Chrániče Matrex disponují velmi hustým prošitím ve tvaru včelích pláství. To zajišťuje dokonalé zachycování i drobných prachových částic. Bavlněný materiál je savý, a proto dobře odvádí pot.

Matracové chrániče Matrex obsahují antimikrobiální výtažek, který zamezuje množení mikroorganismů. Díky polyesterovému termovláknu a antimikrobiální úpravě jsou chrániče vhodné pro osoby trpící astmatem, pro alergiky i pro děti. Chrániče můžete prát v pračce na 60 °C.

Vyzkoušejte i vy matracové chrániče a zjistěte, že s prachem, nečistotami i bakteriemi v posteli se dá jednoduše bojovat.

Matracové chrániče