Udělejte si nezapomenutelný večer v ložnici

Ať už jste spolu týden, pět nebo dvacet let, vždy je prostor na to, udělat si společný romantický večer v ložnici, kdy se budete s partnerem věnovat jen sami sobě. Jak připravit dokonalou atmosféru? Poradíme vám.

Stellaateliers

Zbavte se rušivých elementů

Všechno, co by vás večer rozptylovalo, musí pryč. Děti odešlete k babičkám nebo ke kamarádům, vyperte a připravte ložní prádlo, vypněte mobily a psa nechte chvíli venku na zahradě nebo v obýváku na gauči. Dneska máte program jen vy a váš partner, nikdo jiný pozvánku nedostal.

Láska prochází žaludkem

Svatosvatá pravda, která platí už po generace. Udělejte si vaše oblíbené jídlo nebo si objednejte dovážku až do domu – bude to bez práce. K jídlu samozřejmě patří i dobré pití. Vhodně zvolená sklenka vína nikdy není na škodu. S pitím to ale nepřežeňte, abyste neusnuli dřív, než večer skončí.

Vůně všude kolem

Pokud jste milovníci voňavých věcí, zapalte vonné svíčky, dopřejte si společnou sprchu nebo koupel a namažte se vonnými mýdly, oleji či použijte pěnu do koupele. Prostě to, co je zrovna po ruce. V ložnici zapalte aromalampu nebo vonné tyčinky.

Film a pohoda v posteli

Po dobrém jídle a příjemné koupeli nezbývá, než se rozvalit v posteli a pustit si film. Horor nebo komedii, to je celkem fuk. Hlavní je, že se budete dívat spolu. Aby se vám v posteli dobře leželo, vsaďte na některé z luxusních bavlněných povlečení z egyptské Mako bavlny. Je jemné a hebké, což se pro romantické večery obzvláště hodí. Zkuste jerseyové povlečení, Mako satén nebo Mako brokát damašek. Extra jemný je pak Mako satén De Luxe nebo Švýcarský Premium satén. Povlečení z bavlny vám nebude nikde klouzat, v letních nocích vás ochladí a v těch zimních naopak zahřeje. Navíc je opravdu kvalitní, drží si tvar i barvy.

Náš tip: Nakombinuj si povlečení podle svojí fantazie – hraj si s JOY

Stellaateliers

Rozhovory dlouho do noci

Kdy jindy máte možnost povídat si o sobě, o vašich plánech, touhách a o životě… nebo jen o blbostech? Využijte toho a povídejte si. Třeba se dozvíte o tom druhém něco, co jste dosud nevěděli. Pusťte si k tomu tichou hudbu jako podkres. A až si všechno povíte, už je jen na vás, jaký program bude následovat.