Trendy v ložnici pro rok 2022

Chcete, aby se vám v ložnici nejen skvěle spalo, ale také aby odpovídala posledním trendům? Víme, jaká barva bude v letošním roce trendem číslo jedna, a poradíme vám, jaké kousky by vám v ložnici rozhodně neměly chybět.

Trendy v ložnici pro rok 2022

Barva roku 2022? Zelená 

Ložnice, ve které trávíme značnou část našeho života, by měla být spojena s pohodou a klidem. A podle psychologů je barvou rovnováhy, spokojenosti, duševní pohody a zdraví zelená – barva, která má zklidňující efekt na nervový systém, pomáhá bojovat proti migrénám a dodává nám sílu. Podle odborníků je právě zelená ideální barvou na výmalbu stěn v ložnici. Nemusíte ji ale samozřejmě hned mít na stěnách, velkou službu vám udělají také například zelené závěsy nebo zelené povlečení.

Proč mít zelené povlečení?

Jak už jsme nastínili, zelená barva v nás vyvolává pozitivní emoce a zelené povlečení na vás bude působit velmi uklidňujícím dojmem, pokud se navíc nemůžete dočkat jara, právě tato barva, která je barvou přírody, vpustí kousek jara do vaší ložnice už v chladnějších měsících. S čím zelené ložní povlečení v ložnici kombinovat? Zelená vypadá skvěle zejména ve spojení se zlatou, béžovou a bílou barvou. 

TIP: Luxusní ložní povlečení SIWA

Díky luxusnímu ložnímu povlečení SIWA, které najdete v nabídce českého výrobce ložního povlečení Stella Ateliers, budete mít pocit, jako byste spali uprostřed přírody. Krásný motiv zelených listů na vás bude působit uklidňujícím dojmem. Zamilujete si však nejen design povlečení, ale také jeho materiál. Povlečení je totiž ušito ze 100% organické BIO bavlny, která byla pěstovaná s ohledem na životní prostředí. 

Povlečení SIWA

TIP: Luxusní ložní povlečení RUBEN 

Druhým tipem na povlečení, které se vyznačuje nádhernou zelenou barvou, je povlečení RUBEN vyrobené z pravé egyptské bavlny ve speciální úpravě Mako jersey. Díky jerseyové úpravě je povlečení velmi měkké, jemné, hebké a nemačkavé. Kombinace zelených a zlatých pruhů navíc povlečení propůjčuje luxusní vzhled.

Povlečení RUBEN

Zaměřeno na estetiku i materiál

Povlečení ideálně nevybírejte pouze podle jeho barvy a designu, ale také podle jeho materiálu. Skvělé vlastnosti nabízí luxusní saténové a damaškové povlečení vyrobené z egyptské Mako bavlny, do kterého se rozhodně vyplatí investovat.