To nejlepší z květovaného povlečení

I když se může některým zdát povlečení s tulipány, růžemi a dalšími rozkvetlými rostlinami možná trochu staromódní, rozhodně to není pravda. S moderním designem se květované povlečení stává nadčasovým a moderním povlečením, které rozzáří každou tmavou ložnici a velmi efektivně ladí v ložnicích světlých. Květované povlečení je velmi elegantní a navozuje pocit čistoty a pocit, že jste v přírodě. Květované povlečení pro vás nabízí také firma Stella Ateliers, jejichž květované povlečení je vyrobeno z těch nejkvalitnějších materiálů a potěší vás nejen svou hebkostí a jemností. Díky takovémuto povlečení bude každá vaše noc nezapomenutelným a příjemným zážitkem.

Luxusní povlečení Anna, Karima a Dunja – Mako jersey

Toto květované povlečení je vyrobeno z Mako-Jersey, což je 100% čistá česaná Mako-bavlna pletená na pletacím stroji. Povlečení má velmi jemný a měkký omak, je nemačkavé a elastické. Povrch může být hladký nebo také lehce členitý. Nicméně povlečení Mako-Jersey je skutečně velmi jemné. Vzory jsou tištěné a povlečení Jersey není nutné žehlit. Povlečení se zapíná velmi prakticky, na zip a polštáře jsou většinou lemovány paspulí.

Luxusní povlečení Anna – Mako jersey

Luxusní povlečení Karima – Mako jersey

Luxusní povlečení Dunja – Mako jersey

Luxusní povlečení Laux, Levi a Erin – Mako satén

Motivy na povlečení jsou vytvářeny pomocí digitálního tisku. Vyráběno je z Mako-saténu, což je vysoce kvalitní tkanina vyrobená z pravé egyptské Mako-bavlny. Jedná se o jakostní hornoegyptskou bavlnu, která má délku vlákna asi 30 až 34 mm a je využíváno k výrobě vysoce kvalitních bavlnářských tkanin. Mnoho lidí se mylně domnívá, že Mako-satén je označení materiálu, což není pravda. Jedná se totiž o způsob zpracování příze.

Luxusní povlečení Laux – Mako satén

Luxusní povlečení Levi – Mako satén

Luxusní povlečení Erin – Mako satén

Luxusní ložní povlečení Es Vedra a La Graciosa – Mako batist

Povlečení je vyrobeno z hustě tkané bavlny v provedení Mako-batist. Jedná se o bavlnu, která se vyznačuje velmi příjemnou jemností. Batist tkaniny jsou široce používány jako materiál pro výrobu lůžkovin, zejména proto, že dobře poslouží jako ochrana proti prachovému peří, je tedy vhodné zejména na péřové přikrývky a polštáře. Ostatně přesvědčit se o jejich kvalitách můžete sami.

Luxusní ložní povlečení Es Vedra – Mako batist

Luxusní ložní povlečení La Graciosa – Mako batist

(obrazek_9)