Růžové povlečení do ložnice? Proč ne!

Když se řekne „růžová ložnice“, většině lidí naskočí představa načančaných duchen plných krajek, růžových polštářků a princezen, které si lebedí na vystlaném lůžku. Ale realita přitom může být úplně jiná. Nevzdávejte se představy ložnice v růžové barvě tak snadno. Ukážeme vám, že to jde i jinak než kýčovitě.

Dokonalaloznice

Jak je to s růžovou doopravdy

Není pravdou, že růžová se hodí jen pro naivní slečinky typu Barbie. Kdepak. Růžová je barva, kterou ocení citliví lidé, oplývající vřelými a přátelskými city. Tato barva je velmi uklidňující a ložnice v růžovém nádechu bude vyzařovat jemnost. Pokud zvolíte jen lehký odstín, získáte decentní ložnici s pozitivním vyzněním. Samozřejmě, že se hodí spíše pro něžné ženské duše, ale proč nezvolit růžové povlečení pro vyjádření slavnostní nálady, lásky, sentimentu nebo elegance i v běžné domácnosti, kde se vyskytuje mužský element?

Tipy na bavlněné povlečení v růžové barvě

Máme pro vás několik tipů na luxusní bavlněné povlečení v různých stupních růžové barvy. Podívejte se a sami uznejte, že růžová je velmi příjemná a neuděláte si s ní ostudu.

Povlečení ANIA – tón v tónu

Jestli máte rádi jednoduché povlečení bez výrazného vzoru, zkuste bavlněné povlečení ANIA, na kterém se prolínají různé barvy – od lehce meruňkové, přes světle i tmavě růžovou až po nafialovělou. Povlečení je v úpravě Mako Jersey, což znamená, že jde o výjimečně jemnou pleteninu, která je elastická a mírně roztažná. Povrch povlečení je na dotek hebký a koresponduje s jemností růžové barvy.

Dokonalaloznice

Povlečení CASSIS – váš soukromý kousek luxusu

Růžová v kombinaci s bílou vyvedená na bavlněném povlečení CASSIS osloví každého, kdo se nespokojí s obyčejným povlečením. Mako brokát-damašek, ze kterého je povlečení vyrobeno, má příjemný lesk a je příjemný na omak. Decentní ztvárnění růžové můžete zkombinovat s dalšími prvky v ložnici, jako jsou různé stříbrné rámy, krémové tapety nebo vínové přehozy.

Dokonalaloznice

Povlečení LIVIA – v zajetí květů

Aby té růžové nebylo moc, zkuste postel obléci do povlečení LIVIA s motivem různobarevných květů v růžových, fialových, oranžových a modrých tónech. Veselý jarní vzor oživí i tu nejtmavší ložnici a úprava povlečení Mako Satén jí dodá na komfortu.

Dokonalaloznice

Přesvědčili jsme vás, že růžová je barva, které se není třeba bát? Podívejte se na stránky obchodu Stella Ateliers, kde najdete jak zmíněná povlečení v růžové barvě, tak další barevné kombinace.