Objevte kouzlo luxusního bavlno-lněného povlečení z řady NATURE

Bavlněná a lněná ložní povlečení patří k nejoblíbenějším povlečením vůbec. A když se spojí bavlna se lnem, vznikne luxusní přírodní materiál, který se vyznačuje skvělými vlastnostmi. Proč se každý večer přikrývat bavlno-lněným povlečením?

Objevte kouzlo luxusního bavlno-lněného povlečení z řady NATURE

Seznamte se s bavlno-lněným povlečením

Jak už asi správně tušíte, bavlno-lněné ložní prádlo vzniká spojením česaných přírodních vláken bavlny a lnu. Díky kombinaci těchto přírodních materiálů se můžete spolehnout na vysokou kvalitu i skvělé vlastnosti povlečení.

Jaké jsou výhody bavlno-lněného povlečení? 

Bavlno-lněné povlečení stejně jako bavlněné povlečení přináší řadu výhod. Díky obsahu lněných vláken se takovéto povlečení může pochlubit vysokou savostí, neuzavírá však v sobě vlhkost, ale propouští ji opět do okolí. Díky tomu se pod lněným povlečením nebudete potit, v zimě vás zahřeje a v létě naopak ochladí. Tkanina je navíc velmi příjemná na dotek a měkká

Povlečení české značky Stella Ateliers

Luxusní české bavlno-lněné povlečení nabízí i značka Stella Ateliers, která sídlí v Příbrami. Toto povlečení z řady NATURE disponuje certifikací danou předními světovými standardy pro zpracování textilií z ekologicky vyráběných vláken a je tedy velmi šetrné k přírodě. Pojďme si představit dva tipy na krásná a příjemná povlečení Stella Ateliers. 

TIP: Luxusní ložní prádlo Niagara

Pokud vás zaujaly výjimečné vlastnosti bavlno-lněného povlečení a líbí se vám kostkovaný motiv, jistě si oblíbíte také luxusní ložní prádlo Niagara. Toto povlečení v bílo-šedém provedení je vyrobeno ze 100% česaných BIO vláken – bavlny a lnu a má praktické zapínání na zip. 

Povlečení Niagara

TIP: Luxusní ložní prádlo Galapagos 

Také bílé povlečení Galapagos z řady NATURE, ozdobené jemným abstraktním vzorem, je vyrobeno ze 100% česaných vláken bavlny a lnu. Kvalitní povlečení, jež je šetrné k přírodě a neuvěřitelně příjemné na dotek, se stane ozdobou i vaší ložnice.

Povlečení Galapagos