Nová jarní kolekce luxusního povlečení Stella Ateliers rozzáří každou ložnici

Jaro milujeme všichni. Všechno kvete, hýří barvami a my máme dobrou náladu od rána do večera. A takto to může vypadat i u vás v ložnici. Přineste si domů pastelové barvy a úžasné vzory květin. Nová jarní kolekce luxusního povlečení Stella Ateliers vás ohromí. Nejen, že je krásná, ale navíc i ve vynikající kvalitě.

Barvy jara

K jaru patří květiny a příjemné barvy. Nic ponurého a tmavého. Jednoznačně letošní kolekci vévodí pastelové barvy, atraktivní vzory a různé kombinace. Záleží jen na vás, co se vám líbí, a který kousek vám padne do oka. Vyberte si jednoduché jednobarevné povlečení nebo decentně vzorované. V nabídce jsou i výraznější kousky.

Mezi barvami vítězí na jaře pastelové barvy, ale kdo je nemá rád, nemusí zoufat. Výběr barev je mnohem širší a stejně tak i možné vzory. Mezi nejoblíbenější patří barva hnědá a krémová nebo uklidňující přírodní zelená, ze vzorů pak převládají květinové vzory.

Kvalitní zpracování a úpravy materiálů

Určitě jste si již zvykli na vysokou kvalitu z nabídky Stella Ateliers. I nová kolekce povlečení je vyrobena z egyptské dlouhovlákenné bavlny Mako. A k dispozici je opět více úprav. Může to být tkaný Mako satén nebo pletený Mako jersey. Saténové povlečení je tkáno v atlasové vazbě a díky tomu vás potěší hladký a lesklý povrch, který ale příjemně hřeje a neklouže z těla. Povlečení jersey je výjimečné svou mírnou roztažností. Navíc se nemusí žehlit.

Veškeré povlečení je vysoké kvality, a proto vydrží velmi dlouho a beze změny vzhledu. Je stále stejně krásné a barvy pořád zářivé. Povlečení je měkké, prodyšné a hladké. Navíc má úžasné termoregulační vlastnosti. V zimě vás zahřeje a v horkých letních dnech naopak ochladí.

Inspirujete se fotogalerií z nové jarní kolekce. Povlečení pak můžete zakoupit na www.stellaateliers.cz.

Luxusní ložní povlečení ANETA

Luxusní ložní povlečení PAULINE

Luxusní ložní povlečení LEXI

Luxusní ložní povlečení PETAR

Luxusní ložní povlečení FREDA

Luxusní ložní povlečení MARLEN

Luxusní ložní povlečení MENDO

Luxusní ložní povlečení JULIEN

Luxusní ložní povlečení BIBI