Nezapomenutelný Valentýn

Chtěli byste letos svou polovičku na Valentýna překvapit něčím jiným než květinou a bonboniérou? Máme pro vás několik tipů, se kterými si užijete únorový den lásky oba společně.

Nezapomenutelný Valentýn

Právě Valentýn je den, kdy máte jedinečnou příležitost udělat si jeden na druhého více času. Pokud ho chcete využít naplno, doporučujeme zajít do vaší oblíbené restaurace, užít si wellness a na večer nachystat romantickou atmosféru s vínem a svíčkami, kdy se hodí předat své polovičce nějaký ten dáreček a užít si společné chvilky v měkké posteli.

Pánové, přichystejte dárek, který potěší každou dámu

Je nám jasné, že zejména muži tápou v tom, co by si jejich žena opravdu přála, takže je ideální, když sáhnete po dárku, který ocení nejen vaše partnerka, ale ve výsledku určitě i vy. Každá žena se chce totiž líbit a cítit se jako královna, na které můžete oči nechat. A vy se jistě rádi podíváte na svou dámu, která je sexy. Obdarujte ji krásnou a smyslnou noční košilkou a lehounkým župánkem LORA od značky Luisa Moretti. Obojí je vyrobeno z velmi příjemného bambusového materiálu.

Noční košilka a župánek LORA od značky Luisa Moretti

Dámy, hýčkejte si svého muže

Ženy, víte, že vaši “chlapi” se strašně rádi nechají opečovávat? Naoko sice mohou působit jako chodící skály, ale nikdy neodmítnou, když se na chvíli budou moci stát těmi, o které je dobře postaráno. Vyšlete je do sprchy (můžete jít samozřejmě s nimi) a potom je překvapte měkoučkým ručníkem SEHZADE, kterým je utřete a nakonec je celé zachumláte do úžasného pánského županu a papučí Soft Cotton. Tomu se říká královská péče!

Ručník a pánský župan  SEHZADE

Užijte si chvilky ve dvou

Nejen Valentýn, ale každý váš společný večer může být doslova a do písmene dokonalý. Stačí, když si trochu vyšperkujete ložnici. K tomu stačí pár svíček, příjemná hudba a měkká postel. Samozřejmě, že když chcete, abyste se v posteli cítili příjemně, měli byste mít povlečení, které je měkoučké a hebounké. Omrkněte jarní a podzimní kolekce luxusního bavlněného povlečení české značky Stella Ateliers. Třeba damaškové povlečení TILDA je úžasně romantické, jerseyové povlečení SIENNA provokativně sexy a bavlněné povlečení VESPUCCI nepřekonatelně luxusní. Pokud chcete své lože dovést k dokonalosti, doplňte ho o jersey prostěradlo. Až si dostatečně užijete (nejen) valentýnská objetí, můžete v náruči luxusního ložního povlečení ze 100% Mako bavlny spokojeně usnout a snít až do rána.

Povlečení TILDA, povlečení SIENNA a povlečení VESPUCCI