Nakombinuj si povlečení podle svojí fantazie – hraj si s JOY

Milujete originalitu a rádi si svůj domov zařizujete netradičně? Otestujte svou kreativitu s luxusním povlečením JOY. Oblíbený český výrobce povlečení Stella Ateliers přichází se zajímavou nabídkou – namíchejte si svou vlastní barevnou kombinaci perkálového ložního prádla JOY. Vybírat můžete z dvaceti okouzlujících odstínů.

Perkálové povlečení JOY - stellaateliers.cz

Znáte perkál?

Tato hustě tkaná tkanina s vysokou pevností se začíná zabydlovat i v českých ložnicích. Perkálové povlečení je velmi trvanlivé, bez obtíží snáší mnohonásobné praní a výborně saje vlhkost. Nabízí jedinečnou termoregulaci a rychle se přizpůsobuje teplotě těla. To oceníte v průběhu celého roku – v létě vás perkálové ložní prádlo příjemně ochladí, v zimě vás rychle zahřeje. Luxusní povlečení z perkálu se snadno udržuje a potěší vás svou dlouhotrvající krásou.

Článek: Druhy bavlněných přízí používaných pro výrobu luxusního povlečení

Zamkne peří na zámek

Perkálové povlečení je jemně a hustě tkané v plátnové vazbě, což napomáhá optimální izolaci a zároveň drží veškerý plnicí materiál uvnitř povlaku. Proto jím neproklouzne ani to nejmenší pírko. Perkál je tedy ideální ložní prádlo pro polštáře a přikrývky, které jsou plněné peřím. Oceníte jej ale i na ostatních druzích dek a podušek.

JOY pro radost

Neobyčejné vlastnosti luxusního perkálového povlečení si můžete užít v nápadité kolekci JOY, kterou přináší oblíbený český výrobce ložního prádla Stella Ateliers. Nabízí toto 100% bavlněné povlečení ve 20 barevných variantách, které můžete libovolně kombinovat. Výsledný mix si můžete také hned prohlédnout v jednoduché aplikaci, kterou najdete na jejich webových stránkách stellaateliers.cz.

Článek: Nová jarní kolekce luxusního povlečení Stella Ateliers rozzáří každou ložnici

Nejen na míru

Rozměry perkálového povlečení JOY odpovídají klasickým obvyklým mírám polštářů a přikrývek. U polštářů můžete vybírat hned ze tří variant – velký 70 × 90 cm, střední 50 × 70 cm a malý 40 × 40 cm. Cícha má rozměry 140 × 200 cm. V případě potřeby je ale možné zajistit rozměry na míru.

Perkálové povlečení JOY - stellaateliers.cz

Nenáročná údržba

Perkálové povlečení můžete samozřejmě prát v pračce, maximální doporučená teplota pro praní je 40 °C. Žehlení je možné při maximální teplotě žehlicí plochy 150 °C. Perkál byste neměli čistit chemicky, ani jej bělit prostředky, které uvolňují chlór.

Kvalita především

Perkál původně pochází z Indie, na výrobu luxusního povlečení v kolekci JOY Stella Ateliers používá látky z Itálie. Tato jemňoučká tkanina promění každou noc ve vaší posteli v dokonalý požitek. Vyberte si své oblíbené barvy a dopřejte vaší ložnici nový originální doplněk.

Článek: To nejlepší z květovaného povlečení

Perkálové povlečení JOY - stellaateliers.cz