Luxus a dokonalý spánek v saténovém povlečení

Spánek patří k těm nejvíce příjemných věcem našeho života a zároveň jím i velkou část života trávíme, podle statistik až jednu třetinu. Proto bychom měli spát v opravdu kvalitní posteli se zdravotní matrací a neméně důležitý je i výběr dobrého povlečení. Jedno z nejoblíbenějších a nejpohodlnějších je saténové povlečení, které je na dotek příjemné a oblíbené u všech věkových kategorií bez ohledu na pohlaví.

Saténové povlečení Stella

Z čeho je vyrobené saténové povlečení?

Saténové povlečení může být vyrobené i z polyesteru, ale jestliže chcete skutečnou kvalitu, kupujte takové, které je vyrobené ze stoprocentní česané bavlny. Asi nejjemnější a nejpříjemnější je satén vyrobený z egyptské  Mako – bavlny, který je krásně lehký a bude vyhovovat i těm nejnáročnějším zákazníkům. Mako – satén se tká v atlasové vazbě a je vhodný nejen na saténové povlečení, ale používá se i na dámské šaty či halenky. Povlečení vyrobené z tohoto materiálu prochází ještě tzv. mercerací, aby byl zajištěn skutečně trvalý lesk a větší odolnost.

Saténové povlečení Stella

Jaké jsou hlavní výhody luxusního saténového povlečení?

Luxusní saténové bavlněné povlečení z Mako – bavlny má oproti povlečení z klasické bavlny mnoho výhod. Je mnohem příjemnější na dotek a působí luxusně. Často ani není potřeba ho žehlit, díky speciálním úpravám materiálu. Používat ho můžete celý rok, protože v létě příjemně chladí a v zimě naopak udržuje teplo.

Saténové povlečení Stella

Nabídka mnoha různých barev a vzorů

Tak jako u klasické bavlny či krepu, tak i u saténového povlečení máte na výběr mnoho motivů a druhů. Saténové povlečení najde své uplatnění v každé ložnici. Vybrat si můžete i různé délky od klasických po saténové povlečení prodloužené. U všech vzorů i rozměrů je samozřejmostí zapínání na zip, abyste polštář či peřinu bez problémů uzavřeli.

Saténové povlečení Stella