Každé znamení zvěrokruhu má jednu dominantní barvu. Slaďte ložnici do té své

Většinou nad barvami moc nepřemýšlíme. Přesto je náš výběr barev v domácnosti ovlivněn nejen naší náladou, ale také tím, v jakém znamení zvěrokruhu jsme se narodili. Víte, která barva se pojí s vaším hvězdným znamením a v jaké barvě povlečení se vám bude nejlépe usínat?

Beran

Aktivní Berani nemají chvilku stání. Jsou odvážní, činorodí, choleričtí a temperamentní. Proto ani jejich ložnice nemůže být nudná. S jejich povahou nejlépe koresponduje ohnivě červená barva, podporující živost a životní sílu těchto lidí. V povlečení ANKA se budou po každém probuzení cítit plni energie.

Stellaateliers

Býk

Znamení Býků oslavuje život, jarní pučení a vše co právě vzniká. Býci mají rádii svěží zelenou trávu a zelené povlečení udělá v jejich ložnici doslova oázu s nádechem přírody. Býci se spokojeně zachumlají do zeleného povlečení AVA a jejich sny budou sladké a plné očekávání.

Stellaateliers

Blíženec

Lidé narození ve znamení Blíženců nemají moc rádi výstřelky, a proto dávají přednost spíše neutrálním barvám jako je béžová nebo písková. Dostává se jim od nich klidu i spokojenosti. Pro Blížence bude ideální povlečení NOEL v pískově žluté barvě.

Stellaateliers

Rak

Protože jsou lidé narození ve znamení Raka citliví a mají sklony podléhat náladám, potřebují mít své okolí stabilní, bez rušivých vlivů. Do ložnice by si měli pořídit povlečení v šedé či stříbrné barvě, se kterým bude jejich mysl vyrovnanější. Povlečení VESPUCCI v decentním stříbřitém odstínu ozdobí ložnici a Raci se budou cítit příjemně.

Stellaateliers

Lev

Kdo by neznal Lvy – jsou vždy středem pozornosti, plni života a snahy vynikat. Jejich sklon k výjimečnosti se projevuje v oblibě zlaté nebo jasně oranžové barvy, po kterých by jiná znamení jistě nesáhla. Ložnice Lvů není výjimkou. Zlatá barva povlečení ELIZABETH je bude každý večer přímo lákat k ulehnutí. Budou se v ní cítit doslova královsky.

Stellaateliers

Panna

Znamení Panny je pevně připoutáno se zemí což se promítá i do obliby hnědé barvy. Ta symbolizuje zázemí, přírodu, stabilitu i jistý pocit bezpečí, což mají Panny rády. Postel oděná do hnědého povlečení ENZO pro ně bude bezpečným útočištěm.

Stellaateliers

Váhy

Váhy jsou ovlivněny planetou Venuší, která je ztělesněním krásy a lásky, proto má v ložnici Vah svoje nezastupitelné místo bílá barva v kombinaci s růžovou nebo jemně fialovou. Výrazné barvy nejsou nic pro Váhy, proto volí hlavně jemnější odstíny, které jsou pro ně uklidňující. Skvělou volbou je pro lidi narozené ve znamení Vah povlečení DARINA s jemným růžovým nádechem.

Stellaateliers

Štír

Kdo zná někoho ve znamení Štíra, ví, že jde o osobu praktickou, jasně uvažující, a přesto v nitru duše citlivou. Štíři neradi dávají navenek najevo své pocity a maskují tak i své okolí. Proto je jejich oblíbenou barvou černá a tmavě šedá nebo podobné nevýrazné tóny. Do ložnice, ve které chtějí dobít baterky, se pro Štíry hodí černé povlečení PIETRO s jednoduchým bílým vzorováním.

Stellaateliers

Střelec

Všude kde je veselo, tam najdete i Střelce. Jsou to lidé plní radosti a optimismu, kteří uvítají, když se o nich mluví. Žlutá barva je pro Střelce jako stvořená. Je výrazná i jemná, což koresponduje s povahou Střelců. Rádi ulehnou do povlečení TOULOUSE, díky kterému bude jejich ložnice doslova zářit.

Stellaateliers

Kozoroh

Pro Kozorohy je typické, že hledají místo, na kterém se budou cítit bezpečně. Tím pravým zázemím se jim stane postel laděná do tmavě modrých barev. Najdou v ní místo, kde je nebude nikdo rušit a bude jejich výsostným územím. Povlečení STELLA v tmavě modré barvě Kozorohům dopřeje klidný spánek.

Stellaateliers

Vodnář

Hlava plná vizí a nápadů je pro Vodnáře typická a jejich vztah k barvám je také pokrokový. Rozhodně se nebojí výrazných tónů a fialová u nich hraje prim. Tato barva podporuje fantazii a kreativitu a plně se shoduje s životní cestou Vodnářů. Ve fialovém povlečení LISA mohou dát plně průchod svým nápadům a ložnice pro ně bude místem, kde mohou snít.

Stellaateliers

Ryby

U znamení Ryb najdete oblibu v barvách vodní hladiny a v odlescích, které na hladině vody odráží příroda. Světle modrá nebo i světle zelená jsou barvy, které Ryby milují. Ložnice, které bude vévodit postel se světle modrým povlečením JASPER je pro ně ideální volbou.

Stellaateliers

 

Veškerá zmíněná povlečení můžete zakoupit u českého výrobce povlečení, u společnosti Stella Ateliers, na stránkách www.stellaateliers.cz.